Contact

Bestuur

Voorzitter

Jaar van aftreden: 2023

Dhr. A.F.M. Smits (Loek)
Simon Vestdijkstraat 59
1321 BW Almere
Tel: 036-5350858
voorzitter@sennenweb.nl

Secretaris

Jaar van aftreden: 2023

Dhr. A. Reijtenbagh (Anton)
Dorsvlegel 22
3763 ZP Soest
Tel: 0645923762
secretaris@sennenweb.nl

Penningmeester

Jaar van aftreden: 2023

Mevr. G. Hoekstra (Geraldine)
Ruttencampstraat 14
5954 GA Beesel
Tel: 0626625696
penningmeester@sennenweb.nl

Lid

Jaar van aftreden: 2023

Mw. E. Spliethof (Eline)
Greveling 20
9654 PTAnnerveenschekanaal
Tel:  0619691936
e.spliethof@sennenweb.nl

Lid

Jaar van aftreden: 2021

Dhr. E. Boerkamp (Ed)
Bezuidenhout 6
6711 JZ Ede Gld
Tel.: 06-53684880
e.boerkamp@sennenweb.nl

Redactie Sennenpost

Beheer website

Dhr. Egbert Mennink
Tel: 072-5710687
Email: redactie@sennenweb.nl

Dhr. Arjan van Waay
Heermoes 10
3871 SK Voorthuizen
Tel: 0655841300
Email: sennenweb@gmail.com

Aanmelden van nieuwe leden

Nederlandse Vereniging voor Appenzeller, Entlebucher en Grote Zwitserse Sennenhonden
T.a.v. Anton Reijtenbagh
Dorsvlegel 22
3763 ZP Soest
06 45923762
E-mail: sennenleden@gmail.com