Contact

Bestuur

Voorzitter

Jaar van aftreden: 2023

Dhr. A.J. van Waay (Arjan)
Heermoes 10
3781 SK Voorthuizen
Tel: +31655841300
voorzitter@sennenweb.nl

Secretaris & Penningmeester

Jaar van aftreden: 2023

Dhr. A. Reijtenbagh (Anton)
Dorsvlegel 22
3763 ZP Soest
Tel: +31645923762
secretaris@sennenweb.nl

Lid

Jaar van aftreden: 2023

Dhr. E. Mennink (Egbert)
e.mennink@sennenweb.nl
Tel: +31 6 29556071

Lid

Jaar van aftreden: 2023

Dhr. B. Janssen (Bas)
b.janssen@sennenweb.nl
Tel: +31 6 21394148

Lid

Jaar van aftreden: 2024

Mevr. S. Ruster (Sabina)
s.ruster@sennenweb.nl
Tel: 06 18032219

Redactie Sennenpost

Beheer website

Dhr. Egbert Mennink
Email: redactie@sennenweb.nl

Dhr. Arjan van Waay
Email: sennenweb@gmail.com

Aanmelden van nieuwe leden

Nederlandse Vereniging voor Appenzeller, Entlebucher en Grote Zwitserse Sennenhonden

E-mail: sennenleden@gmail.com