Gedragsbegeleiding

Gedragsbegeleidingscommissie

Advies:

Bij deze commissie kan iedere Appenzeller, Entlebucher en Grote Zwitser eigenaar terecht met vragen over het gedrag van zijn of haar hond, ongeacht de leeftijd van de hond.
De groep bestaat uit leden van de vereniging met ruime ervaring met honden uit elk van de drie rassen.
De leden zijn getraind in het, samen met u, in kaart brengen van het gedrag van uw hond en het geven van informatie en eventueel een advies omtrent het gedrag van uw hond. Het advies is gratis en strikt vertrouwelijk! Als het nodig mocht zijn, komen we naar u en uw hond toe (tegen kostenvergoeding).

Ieder lid heeft een paar provincies onder zijn hoede. Kijk wie uw provincie bedient en neem contact op met één van de leden.
Correspondentie:
Mevrouw C.M. Jonker
Aart van der Leeuwlaan 255
2624 PS Delft
tel: 06-51351124
e-mail: c.m.jonker@tudelft.nl

Leden gedragsbegeleidingscommissie:

Naam

Telefoon/e-mail

Regio

Catholijn Jonker 06-51351124
c.m.jonker@tudelft.nl
Noord en Zuid Holland
Arjan van Waaij 06-55841300
arjan.van.waaij@xs4all.nl
 
Margreet Osinga 06-10552302
m.osinga@xs4all.nl
 
Greetje Scheerder 074-3761118
scheerder@dekleineberg.com
Overijssel, Drenthe en Flevoland
Geraldine Hoekstra 06-26625696
geraldinehoekstra@yahoo.co.uk
Zeeland en West Brabant (tot Den Bosch)
Maikel Rovers 06-18530777
mnrovers@telfort.nl
Oost Brabant en Limburg (vanaf Den Bosch)
Ellen Jongedijk 0317-619046
jongedijk@kpnplanet.nl
Utrecht en Gelderland
Hans Jongedijk 0317-619046
jongedijk@kpnplanet.nl
Friesland en Groningen