



Wilt u in aanmerking komen voor een pup, dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met de fokkers, die op de lijst staan. Voor inlichtingen en een uitnodiging voor een activiteit van de vereniging, kunt u contact op nemen met de Commissaris.
Helaas is de vraag veel groter dan het aanbod van pups. U dient er rekening mee te houden dat u enige tijd zult moeten wachten.
Als u wilt weten of er een teef gedekt is of dat er een nestje is, kijk dan in deze lijst.
Naam fokker | Plaats | Kennelnaam | Aangekeurde hond(en) | Geplande dekking* | Contact | Meer info |
---|---|---|---|---|---|---|
Adrie Janssen | Wijchen | Van de Heilige Stoel | momenteel geen | |||
Cindy Apotheker | Heerhugowaard | Van 't Waerdseland | momenteel geen | |||
Ineke van Egmond | Haaksbergen | Van Huize de Kievit | Ciska | pups geboren 3 juni 2023 -> alle pups hebben een baasje | Website | |
Karin Dijkhuis | Veendam | From Chooky's Home | momenteel geen | |||
Nathalie Rovers | Oisterwijk | Uit 't Warme Nest | Otje uit 't Warme Nest | dekking gepland september 2023 | Website | |
Rianne Vermeulen | Gilze | Van de Grindhof | Sam | |||
Rob of Regy van de Laan | Cuijk | Vicus Bestia | momenteel geen | |||
Rolf Hoeksema | Huizen | momenteel geen |
De NVAEGZ heeft een document opgesteld met daarin belangrijke aandachtspunten voor een koper.
Een lijst met aandachtspunten waar u rekening mee moet houden als u de aanschaf van een pup overweegt.
De prijs van een Entlebucher pup ligt rond 1850,00 euro + 50,00 euro afdracht aan het medische fonds van de vereniging. Dit is het gemiddelde van de prijzen, die de fokkers voor hun pups vragen. De fokker is vrij zijn eigen prijs te bepalen.
Voor een hond, die herplaatst moet worden: beneden de 2 jaar is 1/3 deel van het aankoopbedrag reëel. Voor oudere honden is het bedrag in overleg, een vergoeding kan gevraagd worden. Maar voor een oude hond geldt vooral dat de eigenaar blij zal zijn dat zijn hond een goed nieuw tehuis krijgt.