Oproep e-mailadres voor sennenweb

Beste leden,

De vereniging streeft er naar om meer informatie voor leden beschikbaar te maken op de website. Hiervoor is een apart besloten gedeelte beschikbaar op de website. Om u als lid toegang te geven tot dit gedeelte van de website hebben wij een correct e-mailadres van u nodig.
Maakt u hiervoor alstublieft gebruik van onderstaand contactformulier of stuur een e-mail aan de ledenadministratie sennenleden@gmail.com onder vermelding van ‘e-mail adres voor sennenweb’. Na ontvangst van uw e-mailadres en na controle door ledenadministratie wordt voor u een account aangemaakt op de website. Het kan dus even duren voordat uw account is aangemaakt, maar over het algemeen wordt nagestreefd accounts binnen een week te activeren. Heeft u voorkeur voor een eigen gebruikersnaam, geeft u deze naam dan door?

Blijkt uit de controle dat u geen lid bent van de NVAEGZ dan wordt er geen account aangemaakt en ontvangt u hier geen melding van.

Alvast bedankt voor uw medewerking!